Rozhovor s Sutton Foster

12. června 2012 v 16:39 | NR |  Talks
Přináším vám rozhovor s hvzdou seriálu, Sutton Foster! Překládala jsem ho sama, takže vás chci poprosit, jestli budete kopírovat tak jedině se zdrojem! Jinak neska večer možná přibude 1. epizoda!
Co přesně znamená výraz "bunhead"?
Sutton Foster: "Bunhead" je někdo, kdo strávil hodně času života s vlasy v drdolu, tdy kdo zasvětil svůj život a čas k umění baletu. Balet je neuvěřitelně obtížná, krásná umělecká forma, co zabere hodně tréninku a tvrdé práce. A proto když někoho nazveme "bunhea" něco to už znamená.
Já bydlím blízko Ailey Dance Studio a vidím spoustu dívekchodících po ulici, které mají vlasy svázané do drdolu a tak si řeknu: "Ach, to jsou baletky!" Je to jako symbol. Můžete prostě jít a říct: "Já vím co jsou zač." a to je bunhead.

Viděla jsi Gilmorova děvčata, a pokud ano, proč myslíš, že by měly fanynky z tohoto seriálu naladit na Bunheads?
Sutton Foster: Sledovala jsem Gilmorova děvčata. To byl můj nejoblíbenější seriál! Ale to ještě předtím, než jsem se setkala s Amy nebo pracovala na Bunheads! Ovšem byl to můj oblíbený pořad všech dob a já mám doma sadu všech DVD. Myslím si, že Amy Sherman- Palladino, má velice specifické názory. A Bunheads má- ano, právě její názory! Máme teď zcela nové postavy, nová města, zcela nové základy, ale dostanete takový skvělý humor a dialog, jaký měla Gilmorova děvčata. Takže je to vzrušující. A také je ohromné, slyšet Amy znovu v televizi. Myslím si, že fanoušci Gilmorových děvčat budou milovat právě ji!

Pracovala jsi s Kelly Bishop na Brodwei na Anything goes, a teď na Bunheads. Máte mezi sebou nějaký vtah?
Sutton Foster: No, když přišla do Anything goes, vystrašila jsem se, byla jsem její fanoušek! A ona byla úžasnou dámou!
Zkrátka Sheila z A Chorus Line. Náš vztah je skvělý, dokážeme být opravdoví partneři! Zní to mateřsky, ale ve skutečnosti se chce vždy ujistit, že jsem v pořádku a neustále se o mě stará. Vážně úžasná dáma! Představím si to všechno a furt si říkám: "Pane bože, já budu natáčet z Kelly!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TESS " <3 TESS " <3 | Web | 12. června 2012 v 16:43 | Reagovat

pěkný blog,))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama